n/a - en to pl_PL translation catalogue (248 entries)

en: 
    
    Note: If you want to delete a shortcut file, the source file will NOT be deleted.
    If you want to delete a non-shortcut file, all associated shortcuts are deleted, too.
pl_PL: 
    
    Uwaga: Jeśli chcesz usunąć plik skrótu, plik źródłowy NIE zostanie usunięty.
    Jeśli chcesz usunąć plik bez skrótu, wszystkie powiązane skróty zostaną również usunięte.

en: '%s' already exists in this folder.
pl_PL: '%s' już istnieje w tym folderze.

en: '%s' is not a valid folder name.
pl_PL: „%s” nie jest prawidłową nazwą dla folderu.

en: A *gallery data folder* can only contain images. It is easier for you to distinguish where your visual galleries are located.
    
    You can also order the images into *a custom image order* per drag&drop.
pl_PL: *Folder danych galerii* może zawierać tylko obrazy. Dzięki temu łatwiej jest Ci rozróżnić, gdzie znajdują się Twoje galerie wizualne.
    
    Możesz również uporządkować obrazy w *niestandardowej kolejności obrazów* za pomocą przeciągania i upuszczania.

en: A collection cannot contain files.
pl_PL: Kolekcja nie może zawierać plików.

en: A collection cannot contain files. But you can create other collections and <strong> galleries</strong> there.
pl_PL: Kolekcja nie może zawierać plików. Ale możesz tam tworzyć inne kolekcje i <strong>galerie</strong>.

en: A collection cannot contain files. However, you can create additional collections and *galleries* there. This gallery is only a *gallery data folder*, i.e. they are not automatically visible on the website.
    
    You can create a *visual gallery* by using a shortcode in the Visual Editor on your pages/postings.
pl_PL: Kolekcja nie może zawierać plików. Możesz jednak utworzyć dodatkowe kolekcje i *galerie* tutaj. Ta galeria służy tylko jako *folder danych galerii*, tzn. nie jest ona automatycznie widoczna na stronie.
    
    Możesz utworzyć *galerię wizualną* używając kodu skróconego w edytorze wizualnym na swoich stronach/postach.

en: A collection cannot contain files. Upload moved to Unorganized…
pl_PL: Kolekcja nie może zawierać plików. Pliki zostały przeniesione do 'Bez Kategorii'…

en: A folder can contain any file type and collection, but not galleries. If you want to create a subfolder, select a folder and click this button.
pl_PL: Folder może zawierać dowolny typ pliku i kolekcję, ale nie galerie. Jeśli chcesz utworzyć podfolder, wybierz folder i kliknij ten przycisk.

en: A folder can contain every type of file or a collection, but not gallery.
pl_PL: Folder może zawierać każdy typ pliku lub kolekcję, ale nie galerię.

en: A gallery can only contain images. To view a gallery, go to a post and look at the buttons of the visual editor..
pl_PL: Galeria może zawierać tylko obrazy. Aby wyświetlić galerię, przejdź do posta i spójrz na przyciski edytora wizualnego..

en: A gallery can only contain images. Upload moved to Unorganized…
pl_PL: Galeria może zawierać tylko obrazy. Przesyłanie zostało przeniesione do 'Bez kategorii'…

en: Activate this option if you are using a page builder like Divi Page Builder, WPBakery Page Builder or Elementor.
pl_PL: Aktywuj tę opcję, jeśli używasz kreatora stron, takiego jak Divi Page Builder, WPBakery Page Builder lub Elementor.

en: All
pl_PL: Wszystko

en: All available folders will be exported. The current structure is not lost during import - but check that there are no duplicate names in the import data, as these are not checked.
pl_PL: Wszystkie dostępne foldery zostaną wyeksportowane. Bieżąca struktura nie zostanie stracona podczas importu - ale sprawdź, czy w importowanych danych nie ma zduplikowanych nazw, ponieważ nie są one sprawdzane.

en: All files
pl_PL: Wszystkie pliki

en: Apply automatic order…
pl_PL: Zastosuj sortowanie automatyczne…

en: Apply order once…
pl_PL: Zastosuj sortowanie tylko raz…

en: Are you sure to delete *{count} folders*? All files gets moved to Unorganized.
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunąć *{count} folderów*? Wszystkie pliki zostaną przeniesione do 'Bez kategorii'.

en: Are you sure to delete *{name}*? All files gets moved to Unorganized.
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunąć *{name}*? Wszystkie pliki zostaną przeniesione do 'Bez kategorii'.

en: Are you sure?
pl_PL: Czy jesteś pewien?

en: Attachment File
pl_PL: Załącznik

en: Back
pl_PL: Wróć

en: Before this node
pl_PL: Przed tym folderem

en: Cancel
pl_PL: Anuluj

en: Change the hierarchical order of the folders.
pl_PL: Zmień kolejność wyświetlania folderów.

en: Click this to create a *new gallery data folder*
pl_PL: Kliknij, aby utworzyć *nowy folder danych galerii*

en: Click this to create a new collection
pl_PL: Utwórz nową kolekcję

en: Click this to create a new folder
pl_PL: Utwórz nowy folder

en: Collection
pl_PL: Kolekcja

en: Columns
pl_PL: Kolumny

en: Complementary Plugins
pl_PL: Wtyczki Uzupełniające

en: Complete file and folder manager
pl_PL: Kompletny menedżer plików i folderów

en: Copy one file
pl_PL: Skopiuj jeden plik

en: Copy {count} files
pl_PL: Skopiuj {count} plików

en: Copying one file…
pl_PL: Kopiowanie jednego pliku…

en: Copying {count} files…
pl_PL: Kopiowanie {count} plików…

en: Cover image
pl_PL: Obrazek okładki

en: Creating *{name}*…
pl_PL: Tworzenie *{name}*…

en: Custom content order?
pl_PL: Niestandardowa kolejność treści?

en: Custom image order
pl_PL: Niestandardowa kolejność obrazów

en: Deactivate automatic ordering
pl_PL: Wyłącz automatyczne rozmieszczanie

en: Default startup folder
pl_PL: Domyślny folder startowy

en: Delete
pl_PL: Usuń

en: Delete the current selected folder.
pl_PL: Usuń aktualnie wybrany folder.

en: Delete the current selected folders.
pl_PL: Usuń aktualnie wybrane foldery.

en: Deleting *{name}*…
pl_PL: Usuwanie *{name}*…

en: Description
pl_PL: Opis

en: Dismiss
pl_PL: Odrzuć

en: Dismiss notice
pl_PL: Odrzuć powiadomienie

en: Enable infinite scrolling in grid view
pl_PL: Włącz nieskończone przewijanie w widoku siatki

en: Enter license
pl_PL: Wprowadź klucz licencyjny

en: Export
pl_PL: Eksport

en: Export / Import Real Media Library folders
pl_PL: Eksportuj/Importuj foldery Real Media Library

en: Exported data:
pl_PL: Wyeksportowane dane:

en: Failed
pl_PL: Błąd

en: Fetch only media in a folder by folder id.
pl_PL: Pobierz tylko multimedia z folderu według identyfikatora folderu.

en: Filter in insert media dialog
pl_PL: Filtruj w oknie dialogowym wstawiania multimediów

en: Folder details
pl_PL: Szczegóły folderu

en: Folder not found.
pl_PL: Nie znaleziono folderu.

en: Folder type
pl_PL: Typ folderu

en: Folders
pl_PL: Foldery

en: For this file is %d shortcut available in the following folder: | For this file are %d shortcuts available in the following folders:
pl_PL[0]: Dla tego pliku jest %d skrót dostępny w następującym folderze:

en: Forbidden
pl_PL: Zabronione

en: Full Size
pl_PL: Pełny rozmiar

en: Full order control?
pl_PL: Pełna kontrola nad kolejnością?

en: Gallery
pl_PL: Galeria

en: Gallery from Media Folder
pl_PL: Galeria z folderu multimediów

en: General
pl_PL: Ogólne

en: General settings for the current logged in user.
pl_PL: Ustawienia ogólne dla aktualnie zalogowanego użytkownika.

en: Get PRO!
pl_PL: Zdobądź wersję PRO!

en: Get more organized with different types of folders: Collections and galleries help you to easily recognize where your image galleries are located.
pl_PL: Lepsza organizacja dzięki różnym typom folderów: Kolekcje i galerie ułatwiają rozpoznawanie, gdzie znajdują się Twoje galerie obrazów.

en: Get your PRO license now!
pl_PL: Zdobądź licencję PRO już teraz!

en: Get your folder contents in order and arrange your files according to a criterion (e.g. name descending) or by drag & drop.
pl_PL: Uporządkuj zawartość folderu i sortuj swoje pliki według kryterium (np. nazwa malejąco) lub metodą przeciągnij i upuść.

en: Hide shortcuts in "All files"
pl_PL: Ukryj skróty we „Wszystkie pliki”

en: Hold any key to create a shortcut
pl_PL: Przytrzymaj dowolny klawisz, aby utworzyć skrót

en: I want to learn more!
pl_PL: Chcę dowiedzieć się więcej!

en: If no next node is given, the element is placed at the end.
pl_PL: Jeśli następny folder nie jest podany, element zostanie umieszczony na końcu.

en: If you move a file, the corresponding translated file will also be moved.
pl_PL: Jeśli przeniesiesz plik, odpowiedni przetłumaczony plik również zostanie przeniesiony.

en: If you move this attachment, the folder location of the associated shortcuts are not changed.
pl_PL: Jeśli przeniesiesz ten załącznik, lokalizacja folderu powiązanych skrótów nie zostanie zmieniona.

en: If you move this shortcut, the location of the source/main file is not changed.
pl_PL: Jeśli przeniesiesz ten skrót, lokalizacja pliku źródłowego/głównego nie zostanie zmieniona.

en: Import data:
pl_PL: Import danych:

en: Import from other plugins
pl_PL: Importuj z innych wtyczek

en: Importing categories from another plugin is only available in PRO version.
pl_PL: Importowanie kategorii z innej wtyczki jest dostępne tylko w wersji PRO.

en: Importing data is only available in PRO version.
pl_PL: Importowanie danych jest dostępne tylko w wersji PRO.

en: Imports categories and post relations.
pl_PL: Importuje kategorie i relacje postów.

en: In the Lite version you can only select the folder by a simple dropdown.
pl_PL: W wersji Lite możesz wybrać folder tylko za pomocą prostego menu rozwijanego.

en: In the current view of uploads, filters are active. Please reset them and refresh the view.
pl_PL: W bieżącym widoku przesłanych plików filtry są aktywne. Zresetuj je i odśwież widok.

en: Instead of displaying a "Load More" button, all files are loaded automatically as you scroll down. This is not supported in list view.
pl_PL: Zamiast wyświetlać przycisk „Załaduj więcej”, wszystkie pliki są ładowane automatycznie podczas przewijania w dół. Nie jest to obsługiwane w widoku listy.

en: It looks like you have already used another plugin for folders in the media library.
pl_PL: Wygląda na to, że użyłeś już innej wtyczki do folderów w bibliotece.

en: Large
pl_PL: Duże

en: Last
pl_PL: Ostatnie

en: Last opened folder
pl_PL: Ostatnio otwarty folder

en: Latest
pl_PL: Najnowsze

en: Learn more about PRO
pl_PL: Dowiedz się więcej o wersji PRO

en: Let the complete folder tree as in your media library also be displayed in this dialog instead of searching each time in the dropdown. It is simply more comfortable!
pl_PL: Niech wszystkie foldery, tak jak w bibliotece multimediów, będą również wyświetlane w tym oknie dialogowym, zamiast za każdym razem przeszukiwać listę rozwijaną. Tak jest po prostu wygodniej!

en: Link to
pl_PL: Link do

en: Load RML functionality in frontend
pl_PL: Załaduj funkcjonalność RML w interfejsie

en: Media File
pl_PL: Plik multimedialny

en: Medium
pl_PL: Średnie

en: Move one file
pl_PL: Przenieś jeden plik

en: Move to another folder
pl_PL: Przenieś do innego folderu

en: Move {count} files
pl_PL: Przenieś {count} plików

en: Moving one file…
pl_PL: Przenoszenie jednego pliku…

en: Moving {count} files…
pl_PL: Przenoszenie {count} plików…

en: Natural order by filename ascending
pl_PL: Naturalna kolejność według nazwy pliku rosnąco

en: Natural order by filename descending
pl_PL: Naturalna kolejność według nazwy pliku malejąco

en: New folders inherit this restriction
pl_PL: Nowe foldery dziedziczą to ograniczenie

en: No entries found
pl_PL: Nie znaleziono wpisów

en: No folder at startup
pl_PL: Brak folderu startowego

en: No folder selected
pl_PL: Nie wybrano folderu

en: No folders found
pl_PL: Nie znaleziono folderów

en: No folders have been created yet. Just click on the button above to create your first folder.
pl_PL: Nie ma jeszcze żadnych folderów. Kliknij przycisk powyżej, aby utworzyć swój pierwszy folder.

en: No matter where you are, the folder structure of Real Media Library is always where you can select files. For example in the dialog for selecting a "Featured Image".
pl_PL: Bez względu na to, gdzie jesteś, w strukturze folderów Real Media Library zawsze możesz wybierać pliki. Na przykład w oknie dialogowym wyboru „Wyróżniającego obrazu”.

en: No search results.
pl_PL: Brak wyników wyszukiwania.

en: No valid folder.
pl_PL: Brak prawidłowego folderu.

en: No valid type.
pl_PL: Brak prawidłowego typu.

en: No, not interested…
pl_PL: Nie jestem zainteresowany…

en: None
pl_PL: Brak

en: Note: You can only select galleries. Folders and collections are grayed.
pl_PL: Uwaga: możesz wybrać tylko galerie. Foldery i kolekcje są wyszarzone.

en: Nothing to import.
pl_PL: Nie ma niczego do zimportowania.

en: Order by ID ascending
pl_PL: Sortuj według ID rosnąco

en: Order by ID descending
pl_PL: Sortuj według ID malejąco

en: Order by date ascending
pl_PL: Sortuj według daty rosnąco

en: Order by date descending
pl_PL: Sortuj według daty malejąco

en: Order by filename ascending
pl_PL: Sortuj według nazwy pliku rosnąco

en: Order by filename descending
pl_PL: Sortuj według nazwy pliku malejąco

en: Order by name ascending
pl_PL: Sortuj według nazwy rosnąco

en: Order by name descending
pl_PL: Sortuj według nazwy malejąco

en: Order by title ascending
pl_PL: Sortuj według tytułu rosnąco

en: Order by title descending
pl_PL: Sortuj według tytułu malejąco

en: Order content by *{name}*…
pl_PL: Sortuj elementy według *{name}*…

en: Order content by drag & drop
pl_PL: Sortuj elementy metodą przeciągnij i upuść

en: Organize the nodes within your folder tree according to a criterion (e.g. name descending) or by drag & drop.
pl_PL: Uporządkuj hierarchię folderów według kryterium (np. nazwa malejąco) lub metodą przeciągnij i upuść.

en: Organize uploaded media in folders, collections and galleries: A file manager for WordPress. Media management made easy!
pl_PL: Organizuj przesłane multimedia w folderach, kolekcjach i galeriach: Menedżer plików dla WordPress. Zarządzanie mediami stało się jeszcze łatwiejsze!

en: Organizing your media files is really easy with the Real Media Library plugin. You can arrange the order of your files yourself by dragging and dropping. This allows you to move important files to the top for faster access.
pl_PL: Organizowanie plików multimedialnych jest naprawdę łatwe dzięki wtyczce Real Media Library. Możesz samodzielnie ustalić kolejność plików, przeciągając i upuszczając. Pozwala to przenieść ważne pliki na górę, aby uzyskać szybszy dostęp.

en: PRO Feature
pl_PL: Funkcja PRO

en: Parent
pl_PL: Nadrzędny

en: Path
pl_PL: Ścieżka

en: Permissions
pl_PL: Uprawnienia

en: Please select a folder (media library) in the block settings.
pl_PL: Proszę wybrać folder (bibliotekę multimediów) w ustawieniach bloku.

en: Please select a folder to show items.
pl_PL: Wybierz folder, aby wyświetlić elementy.

en: PolyLang: Automatically move translations
pl_PL: PolyLang: Automatycznie przenoszenie tłumaczenia

en: Product license not yet activated.
pl_PL: Licencja produktu nie została jeszcze aktywowana.

en: Random Order
pl_PL: Kolejność losowa

en: Real Media Library creates a virtual folder structure. The URLs of uploads do not change when you move the file. Learn more about <a href="https://devowl.io/knowledge-base/how-can-i-physically-reflect-the-virtual-folder-structure-to-my-file-system/" target="_blank">how to automatically move files to physical folders.</a>
pl_PL: Real Media Library tworzy wirtualną strukturę folderów. Adresy URL przesyłanych plików nie zmieniają się po przeniesieniu. Dowiedz się więcej o <a href="https://devowl.io/knowledge-base/how-can-i-physically-reflect-the-virtual-folder-structure-to-my-file-system/" target="_blank">tym, jak automatycznie przenosić pliki do folderów fizycznych.</a>

en: Real Media Library is a WordPress plugin that empowers you with advanced media management. You can use this plugin to organize the thousands of images, audio, video and PDF files in your media library into folders. Basically it is a file manager like Windows Explorer or Mac Finder, but for WordPress.
pl_PL: Real Media Library to wtyczka WordPress, która umożliwia zaawansowane zarządzanie multimediami. Przy pomocy tej wtyczki uporządkujesz w folderach tysiące obrazów, plików audio, wideo, czy nawet PDF. Zasadniczo jest to menedżer plików, taki jak Eksplorator Windows lub Mac Finder, ale dla WordPressa.

en: Real Media Library is not active for the current user.
pl_PL: Real Media Library nie jest aktywne dla bieżącego użytkownika.

en: RealMediaLibrary:General
pl_PL: RealMediaLibrary:Ogólne

en: RealMediaLibrary:Import / Export
pl_PL: RealMediaLibrary:Import/Eksport

en: Rearrange
pl_PL: Sortuj

en: Rearrange *{name}* placement manually
pl_PL: Zmień rozmieszczenie *{name}* ręcznie

en: Receiving data…
pl_PL: Odbieranie danych…

en: Refresh
pl_PL: Odśwież

en: Refreshes the current folder view.
pl_PL: Odświeża widok aktualnego folderu.

en: Reindex order
pl_PL: Kolejność indeksowania

en: Release key to move file
pl_PL: Zwolnij klawisz, aby przenieść plik

en: Reload content
pl_PL: Załaduj ponownie

en: Rename
pl_PL: Zmień nazwę

en: Rename the current selected folder.
pl_PL: Zmień nazwę aktualnie wybranego folderu.

en: Renaming to *{name}*…
pl_PL: Zmienianie nazwy na *{name}*…

en: Reorder files in this folder
pl_PL: Zmień kolejność plików w tym folderze

en: Reorder subfolders of *{name}*…
pl_PL: Zmień kolejność podfolderów *{name}*…

en: Reordering the tree hierarchy…
pl_PL: Zmieniam kolejność hierarchii…

en: Reset count
pl_PL: Zresetuj licznik

en: Reset folder count cache
pl_PL: Wyczyść pamięć podręczną liczników

en: Reset names, slugs and absolute pathes
pl_PL: Zresetuj nazwy i ścieżki

en: Reset order
pl_PL: Zresetuj sortowanie

en: Reset the order of all galleries
pl_PL: Zresetuj kolejność wszystkich galerii

en: Reset to last order
pl_PL: Zresetuj do ostatniego sortowania

en: Save
pl_PL: Zapisz

en: Select a folder and view more details about it.
pl_PL: Wybierz folder, aby wyświetlić więcej szczegółów.

en: Select destination folder
pl_PL: Wybierz folder docelowy

en: Select folder
pl_PL: Wybierz folder

en: Settings
pl_PL: Ustawienia

en: Shortcut
pl_PL: Skrót

en: Shortcut infos
pl_PL: Informacje o skrótach

en: Size
pl_PL: Rozmiar

en: Something went wrong.
pl_PL: Coś poszło nie tak.

en: Start importing
pl_PL: Rozpocznij importowanie

en: Start to reorder the files / images by *title, filename, ID, …*
pl_PL: Zacznij zmieniać kolejność plików / obrazów według *tytułu, nazwy pliku, ID, …*

en: Subfolders
pl_PL: Podfoldery

en: Subfolders are only available in the PRO version. But you can now create an unlimited number of folders on the main level (instead of the previous max. 10 folders).
pl_PL: Podfoldery są dostępne tylko w wersji PRO. Ale teraz możesz tworzyć nieograniczoną liczbę folderów na głównym poziomie (zamiast dotychczasowych maks. 10 folderów).

en: Subfolders offer you the possibility to bring more structure into your media library. They help you to keep the overview, even if you really have many files in your media library.
pl_PL: Podfoldery oferują możliwość wprowadzenia większej struktury do biblioteki multimediów. Pomagają zachować organizację, nawet jeśli naprawdę masz wiele plików w swojej bibliotece multimediów.

en: Success
pl_PL: Powodzenie

en: Successfully copied one file
pl_PL: Pomyślnie skopiowano jeden plik

en: Successfully copied {count} files
pl_PL: Pomyślnie skopiowano {count} plików

en: Successfully created *{name}*
pl_PL: Pomyślnie utworzono *{name}*

en: Successfully deleted *{count} folders*
pl_PL: Pomyślnie usunięto *{count} folderów*

en: Successfully deleted *{name}*
pl_PL: Pomyślnie usunięto *{name}*

en: Successfully moved one file
pl_PL: Pomyślnie przeniesiono jeden plik

en: Successfully moved {count} files
pl_PL: Pomyślnie przeniesiono {count} plików

en: Successfully renamed folder to *{name}*
pl_PL: Pomyślnie zmieniono nazwę folderu na *{name}*

en: Successfully sorted the tree hierarchy
pl_PL: Hierarchia została pomyślnie posortowana

en: Thanks for using the free version of Real Media Library.
pl_PL: Dziękujemy za korzystanie z bezpłatnej wersji Real Media Library.

en: The count always includes shortcuts
pl_PL: Licznik zawsze zawiera skróty

en: The current selected folder has some restrictions:
pl_PL: Aktualnie wybrany folder ma pewne ograniczenia:

en: The file is uploaded to the folder where you are currently in.
pl_PL: Plik zostanie przesłany do folderu, w którym aktualnie się znajdujesz.

en: The folder could not be created because it already exists.
pl_PL: Folder nie mógł zostać utworzony, ponieważ już istnieje.

en: The folder could not be created in the database.
pl_PL: Nie można utworzyć folderu w bazie danych.

en: The folder you try to delete has subfolders.
pl_PL: Folder, który próbujesz usunąć, zawiera podfoldery.

en: The given folder does not allow to reorder the files.
pl_PL: W tym folderze nie można zmieniać kolejności plików.

en: The given folder does not exist or you cannot rename this folder.
pl_PL: Podany folder nie istnieje lub nie można zmienić jego nazwy.

en: The given folder does not exist.
pl_PL: Podany folder nie istnieje.

en: The given folder was not found.
pl_PL: Folder nie został znaleziony.

en: The given parent does not allow the folder type.
pl_PL: Folder nadrzędny nie zezwala na typ folderu.

en: The given parent does not exist to set the parent for this folder.
pl_PL: Dany folder nadrzędny nie istnieje, aby ustawić rodzica dla tego folderu.

en: The parent %d does not exist.
pl_PL: Folder nadrzędny %d nie istnieje.

en: This file has no associated shortcuts. You can create shortcuts by moving files per mouse and hold any key.
pl_PL: Ten plik nie ma powiązanych skrótów. Można tworzyć skróty przez przenoszenie plików za pomocą myszki i przytrzymanie dowolnego klawisza.

en: This folder has an automatic order. Please deactivate that first.
pl_PL: Ten folder ma automatyczną kolejność. Proszę najpierw to dezaktywować.

en: This functionality is not available in the free version (%s).
pl_PL: Ta funkcja nie jest dostępna w wersji bezpłatnej (%s).

en: This is a shortcut of a media library file. Shortcuts doesn't need any physical storage *(0 kB)*. If you want to change the file itself, you must do this in the original file (for example replace media file through a plugin).
    Note also that the fields in the shortcuts can be different to the original file, for example "Title", "Description" or "Caption".
pl_PL: To jest skrót do pliku z biblioteki multimedialnej. Skróty nie wymagają fizycznej pamięci *(0 kB)*. Jeśli chcesz zmienić sam plik, musisz to zrobić w oryginalnym pliku (na przykład zastąpić plik multimedialny za pomocą wtyczki)..
    Pamiętaj również, że pola w skrótach mogą różnić się od oryginalnego pliku, na przykład "Tytuł", "Opis" lub "Nagłówek".

en: This is a shortcut of a media library file. Shortcuts doesn't need any physical storage <strong>(0 kB)</strong>. If you want to change the file itself, you must do this in the original file (for example replace media file through a plugin).<br/>Note also that the fields in the shortcuts can be different to the original file, for example "Title", "Description" or "Caption".
pl_PL: To jest skrót do pliku z biblioteki multimedialnej. Skróty nie wymagają fizycznej pamięci <strong>(0 kB)</strong>. Jeśli chcesz zmienić sam plik, musisz to zrobić w oryginalnym pliku (na przykład zastąpić plik multimedialny za pomocą wtyczki).<br/>Pamiętaj również, że pola w skrótach mogą różnić się od oryginalnego pliku, na przykład "Tytuł", "Opis" lub "Nagłówek".

en: This option is disabled on this page. Please navigate to the media library.
pl_PL: Ta opcja jest wyłączona na tej stronie. Przejdź do biblioteki multimediów.

en: Thumbnail
pl_PL: Miniatura

en: Unorganized
pl_PL: Bez kategorii

en: Unorganized is the same as a root folder. Here you can find all files which are not assigned to a folder.
pl_PL: 'Bez Kategorii' jest tym samym, co folder główny. Tutaj możesz znaleźć wszystkie pliki, które nie są przypisane do żadnych folderów.

en: Unorganized pictures
pl_PL: Zdjęcia bez kategorii

en: WPML: Automatically move translations
pl_PL: WPML: Automatycznie przenoszenie tłumaczenia

en: Want to create subfolders?
pl_PL: Chcesz tworzyć podfoldery?

en: Want to switch between folders more comfortably?
pl_PL: Chcesz wygodniej przełączać się między folderami?

en: Want to upload entire folders?
pl_PL: Chcesz przesłać całe foldery?

en: Wipe all
pl_PL: Wyczyść wszystko

en: Wipe all settings (folders, attachment relations)
pl_PL: Wyczyść wszystkie ustawienia (foldery, załączniki)

en: Wipe attachment relations
pl_PL: Wyczyść załączniki

en: With Real Media Library you can upload entire folders using drag and drop. All folders, subfolders and files will be uploaded and displayed in your media library in the same structure. Get PRO to upload folders!
pl_PL: Dzięki Real Media Library możesz przesyłać całe foldery za pomocą przeciągania i upuszczania. Wszystkie foldery, podfoldery i pliki zostaną przesłane i wyświetlone w Twojej bibliotece multimediów w tej samej strukturze. Zdobądź PRO, aby przesyłać foldery!

en: You are not allowed to change the parent for this folder.
pl_PL: Nie masz uprawnień do zmiany folderu nadrzędnego.

en: You are not allowed to create a subfolder here.
pl_PL: Nie masz uprawnień do stworzenia tutaj podfolderu.

en: You are not allowed to delete this folder.
pl_PL: Nie masz uprawnień do skasowania tego folderu.

en: You are not allowed to insert files here.
pl_PL: Nie masz uprawnień do wstawienia tutaj pliku.

en: You are not allowed to move the file.
pl_PL: Nie masz uprawnień do przeniesienia pliku.

en: You are not allowed to rename this folder.
pl_PL: Nie masz uprawnień do zmiany nazwy tego folderu.

en: You can also reset an single folder in its folder details.
pl_PL: Możesz także zresetować pojedynczy folder w jego szczegółach folderu.

en: You can only move images to a gallery.
pl_PL: Do galerii możesz przenieść tylko obrazy.

en: You can simply upload files directly to a folder. Select a folder and upload files.
pl_PL: Możesz przesłać pliki bezpośrednio do folderu. Wybierz folder i prześlij pliki.

en: You cannot *create* subfolders
pl_PL: Nie możesz *tworzyć* podfolderów

en: You cannot *delete* the folder
pl_PL: Nie możesz *usunąć* folderu

en: You cannot *insert* new files. New files will be moved to Unorganized…
pl_PL: Nie możesz *wstawić* nowych plików. Nowe pliki zostaną przeniesione do 'Bez Kategorii'…

en: You cannot *move* files outside the folder
pl_PL: Nie możesz *przenosić* plików poza folder

en: You cannot *rearrange* subfolders
pl_PL: Nie możesz *zmieniać pozycji* podfolderów

en: You cannot *rename* the folder
pl_PL: Nie możesz *zmienić nazwy* folderu

en: You cannot change *parent* folder
pl_PL: Nie możesz zmienić *folderu nadrzędnego*

en: You like collections?
pl_PL: Podobają Ci się kolekcje?

en: You need to provide a set of files.
pl_PL: Musisz dostarczyć komplet plików.

en: You will be redirected to the external website of PRO version. Please confirm to continue!
pl_PL: Zostaniesz przekierowany na stronę zewnętrzną wersji PRO. Potwierdź, aby kontynuować!

en: Your media library can always open in the last opened folder or a folder you choose. This saves you time every time you open the media library!
pl_PL: Twoja biblioteka multimediów może zawsze otwierać się w ostatnio otwartym folderze lub w wybranym folderze. Oszczędza to czas za każdym razem, gdy otwierasz bibliotekę multimediów!

en: upload to folder
pl_PL: wyślij do folderu

en: {count} files remaining…
pl_PL: Pozostało {count} plików…
